Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Тюмень: 22/02/2024

Композиція з троянд та ірисів у коробці

Доставка: Тюмень - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшена
12 977 ₽
Стандартна
17 827 ₽
Делюкс
23 035 ₽
На фото представлений товар "Стандартна"
Склад (змінити): вихідний склад
Іріс (колір: синій)
Троянда кущова (колір: жовтий)
Хіперікум (колір: червоний)
Аспидистра (лист)
Коробка (мала)
Стрічка (1 м.) (колір: жовтий)
Мінімальна вартість товару - 12975 ₽
Код товару: MP0235 (553)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 12977
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Оригінальний букет, зібраний з ірису, троянди та гіперикуму. Ця композиція представлена несподіваним поєднанням відтінків кольорів. Особливий акцент тут зроблено на синіх ірисах, що символізують віру, надію та мудрість. Вони ефектно виглядають на тлі жовтих троянд, золотисті бутони яких, немов маленькі сонечки, дарують неймовірний приплив енергії, світла та тепла. Розбавляє загальну картину ніжний гіперікум. Його мініатюрні «ягідки» створюють відчуття рожевих вкраплень та тонко підкреслюють вишуканість усієї квіткової композиції. Такий екстравагантний букет можна подарувати солідному чоловікові на Ювілей, піднести начальниці на знак пошани або вручити близькій родичі на сімейне свято.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Тюмень після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tyumen.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Тюмень (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Квіти в капелюшної коробки" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Тюмень - 0 ₽