Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Тюмень: 22/02/2024

Букет з червоних та білих тюльпанів.

Доставка: Тюмень - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
15
5 122 ₽
17
5 474 ₽
19
5 892 ₽
25
7 049 ₽
35
8 978 ₽
51
12 064 ₽
75
16 693 ₽
101
21 708 ₽
Кількість тюльпанів
+5 122
На фото представлений товар "51 тюльпан"
Склад (змінити): вихідний склад
Тюльпан (колір: червоний)
Тюльпан (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Тейп-лента
Мінімальна вартість товару - 5121 ₽
Код товару: MP0177 (492)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5122
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Якщо у Вас незабаром планується будь-який захід, подбайте про вибір квітів прямо зараз! Зверніть увагу на це класичне поєднання білих та червоних тюльпанів. Комбінація таких відтінків гармонує між собою та робить букет вишуканим та одночасно витонченим. Тюльпани гармонійно виглядатимуть на будь-якому святі: Весіллі, хрестинах дитини або Ювілеї. Тут немає додаткового пакувального паперу, лише яскрава атласна стрічка, яка фіксує букет та підкреслює простоту. Піднесіть такі тюльпани дорогій для Вас людині і гарний настрій буде забезпечено на цілий день!

Тюльпани мають тонке і витончене стебло з мінімальною кількістю листя. Для органічного букета ми рекомендуємо замовляти від 15-17 тюльпанів. У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Тюмень після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tyumen.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Тюмень (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Тюльпани" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Тюмень - 0 ₽