Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Тюмень: 21/02/2024

Букет із лізіантусів

Доставка: Тюмень - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
7 488 ₽
Стандартний
8 704 ₽
Делюкс
10 996 ₽
Кількість лізіантусів
+7 488
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Лізіантус (колір: рожевий)
Лізіантус (колір: білий)
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 7487 ₽
Код товару: MP0174 (583)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 7488
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет з білих та рожевих лізантусів – це розкішна, але в той же час елегантна композиція, здатна підняти настрій у найнеблагополучніший день. Ніжні відтінки бутонів нагадають про весну, романтичний світанок і подарують надію на світле майбутнє. Лізіантуси є універсальними кольорами. Їх можна дарувати і чоловікам, і жінкам. Однак пастельні відтінки більше підходять для букетів коханим. Білий і рожевий тони скажуть про романтичні почуття, чистоту намірів, ніжність і трепетність. Букет із рожевих та білих лізіантусів доречно подаруватиме нареченій чи юній дівчині на день народження.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Тюмень після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tyumen.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Тюмень (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Мій ангел" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Тюмень - 0 ₽