Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Тюмень: 22/02/2024

Букет із різнокольорових тюльпанів, прикрашений гіпсофілою

Доставка: Тюмень - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
11
5 327 ₽
15
6 518 ₽
17
6 903 ₽
21
7 673 ₽
25
8 864 ₽
35
11 211 ₽
45
13 560 ₽
51
14 718 ₽
55
15 488 ₽
75
20 323 ₽
Кількість тюльпанів
+5 327
На фото представлений товар "21 тюльпан"
Склад (змінити): вихідний склад
Тюльпан (колір: рожевий)
Тюльпан (колір: жовтий)
Тюльпан (колір: червоний)
Гіпсофіла (гілка) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: синій)
Тейп-лента
Фетр (1 м.) (колір: синій)
Фетр (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 5325 ₽
Код товару: MP0017 (99)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5327
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Легенда свідчить, що в бутоні тюльпана колись було заховано щастя, але ніхто не міг до нього дістатися, тому що бутон не розкривався. Але одного разу квітка побачила дитину і доторкнулася до неї. Відбулося диво - безгрішна душа і дитячий сміх відкрили бутон і випустили на волю людське щастя. Проте, будучи цибулинною рослиною, тюльпани найкраще почуваються в прохолодному кліматі. Тому сезон зрізаних тюльпанів з вересня по травень. З настанням тепла, ми виключаємо з асортименту букети з тюльпанами, але оскільки різні країни та міста мають різні кліматичні умови, то у травні та вересні може вже не бути тюльпанів у наявності.

Тюльпани мають тонке і витончене стебло з мінімальною кількістю листя. Для органічного букета ми рекомендуємо замовляти від 15-17 тюльпанів. У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Тюмень після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tyumen.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Тюмень (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Різнокольорові тюльпани" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Тюмень - 0 ₽