Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Тюмень: 22/02/2024

Букет з ірисів та альстромерій

Доставка: Тюмень - 0 ₽
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
5 249 ₽
Стандартний
6 233 ₽
Делюкс
7 784 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Іріс (колір: синій)
Альстромерія (колір: білий)
Гіпсофіла (гілка) (колір: білий)
Робеліні
Стрічка (1 м.) (колір: синій)
Фетр (1 м.) (колір: зелений)
Мінімальна вартість товару - 5247 ₽
Код товару: MP0012 (97)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 258 чол.
Оцінили: 258 чол.
Разом: 5248
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Строкатий і яскравий букет, який чудово підійде як подарунок у день будь-якого свята або на момент приємної зустрічі. Сині іриси та білі альстромерії оригінально прикрашені листям фенікса, що робить букет дуже цікавим та незабутнім. Його можна піднести колезі-чоловікові, другу чи близькій людині, адже чоловіки люблять не лише дарувати, а й приймати квіти з найкращими побажаннями від рідних та коханих людей. Хочете висловити свої щирі почуття, увагу та повагу, подаруйте цей букет. Він підніме настрій та викличе безліч позитивних емоцій у будь-якого одержувача.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Тюмень після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tyumen.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Тюмень (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Романтика" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Тюмень - 0 ₽